Google Hashcode 2021

Είστε έτοιμοι να έρθετε αντιμέτωποι με ένα πραγματικό πρόβλημα μηχανικής της Google;
Το student branch μας φέρνει για άλλη μια χρονιά τη μαγεία του παγκόσμιου διαγωνισμού προγραμματισμού Google Hash Code στην Πάτρα!
Συγκεντρώστε τους πιο έμπειρους στον προγραμματισμό φίλους σας και σχηματίστε την πιο δυναμική ομάδα, που θα αποτελείται από 2 έως 4 άτομα.
Επιλέξτε την γλώσσα προγραμματισμού που επιθυμείτε, λάβετε συμμετοχή στον Hash Code δώστε λύση στα real-life engineering problems που θα παρέχει η Google την ημέρα του διαγωνισμού!
Μην χάσετε λοιπόν την ευκαιρία να συμμετάσχετε στον διαγωνισμό που λόγω της πανδημίας, φέτος η πρώτη φάση του θα πραγματοποιηθεί εξ ολοκλήρου ηλεκτρονικά.
Η πρώτη φάση του διαγωνισμού θα πραγματοποιηθεί στις 25 Φεβρουαρίου και ώρα 19:00 με 23:00.
Δηλώστε συμμετοχή σήμερα μέσω του Hub μας, μέσα από το οποίο θα έχετε τη δυνατότητα να γνωρίσετε ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα στο χώρο της επιστήμης και της μηχανικής των υπολογιστών. 👥
Το όνομα του Hub μας είναι:
IEEE University of Patras SB Hub, Patras
Δηλώστε συμμετοχή δωρεάν σήμερα στον σύνδεσμο!

25 Φεβ 2021

Virtual Event