Google Hashcode 2022

Είστε έτοιμοι να έρθετε αντιμέτωποι με ένα πραγματικό πρόβλημα προγραμματισμού της Google;

Το IEEE SB University of Patras οργανώνει για ακόμα μία φορά τον παγκόσμιο διαγωνισμό προγραμματισμού Google Hash Code στην Πάτρα!

Συγκεντρώστε τους πιο έμπειρους στον προγραμματισμό φίλους σας και σχηματίστε την πιο δυνατή ομάδα, αποτελούμενη από 2 έως 4 άτομα.

Επιλέξτε την γλώσσα προγραμματισμού που επιθυμείτε και δώστε λύση στα real-life engineering problems που θα παρέχει η Google την ημέρα του διαγωνισμού!

Λόγω της πανδημίας, η πρώτη φάση του διαγωνισμού θα πραγματοποιηθεί εξ ολοκλήρου ηλεκτρονικά, στις 24 Φεβρουαρίου και ώρα 19:30 με 23:30

Δηλώστε συμμετοχή σήμερα μέσω του Hub μας, μέσα από το οποίο θα έχετε τη δυνατότητα να γνωρίσετε ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα στο χώρο της επιστήμης και της μηχανικής των υπολογιστών

Το όνομα του Hub μας είναι:
IEEE SB University of Patras Hub

Για προετοιμασία σχετικά με τον διαγωνισμό, υπάρχουν διαθέσιμα παλιά θέματα για εξάσκηση στο λινκ:

24 Φεβ 2022

More Info