Sound Engineering Workshop

Σε συνεργασία με την εταιρία GRobotronics, έχουμε τη χαρά να ανακοινώσουμε ένα ενδιαφέρον workshop με τίτλο “Sound Engineering Workshop”. Σε αυτό το workshop, θα έχετε την ευκαιρία να συμμετάσχετε στην κατασκευή ενός μικροφώνου, ενός ενισχυτή και ενός ηχείου από την αρχή με την ομάδα σας.

Σε αυτό το workshop, δεν χρειάζεται να έχετε προηγούμενη εμπειρία στην ηλεκτρομηχανική, αφού θα σας καθοδηγήσουμε σε κάθε βήμα της κατασκευής. Επίσης, θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε  τρισδιάστατη εκτύπωση στοιχείων σε πραγματικό χρόνο.

Αν ενδιαφέρεστε να δοκιμάσετε τις ικανότητές σας στον τομέα της ηλεκτρομηχανικής, αν ενθουσιάζεστε για την εμπειρία της τρισδιάστατης εκτύπωσης και αν επιθυμείτε να συμμετάσχετε, δηλώστε  συμμετοχή συμπληρώνοντας : https://forms.office.com/e/sgdRRfCXjW

Σας περιμένουμε όλους εκεί!

16 Μαΐ 2023

Αίθουσα ΗΛ5