Volunteer Training

Το Volunteer Training του εαρινού εξαμήνου είναι πλέον γεγονός!
Αν θες να μάθεις τι σημαίνει εθελοντισμός, θέλεις να δεις πως οργανώνεται μια ομάδα ή θέλεις να ασχοληθείς με ενδιαφέροντα projects, τότε βρίσκεσαι στο σωστό σημείο!
Το IEEE Student Branch του Πανεπιστημίου Πατρών θα πραγματοποιήσει το training εθελοντών για το εαρινό εξάμηνο την Κυριακή 20 Μαρτίου ώρα 12:00.
Τι θα κερδίσεις όμως αν έρθεις στο training νέων εθελοντών;
Αρχικά, θα έχεις την ευκαιρία να κατανοήσεις την δομή και τη λειτουργία μιας εθελοντικής ομάδας.
Ταυτόχρονα, θα αποκτήσεις την κατάλληλη γνώση για να οργανώσεις εκδηλώσεις, ομιλίες και δράσεις που αφορούν ποικίλα θέματα.
Φυσικά, το καλύτερο από όλα είναι ότι θα αναπτύξεις πολλά πρακτικά skills και θα γνωρίσεις πολλά νέα άτομα με παρόμοια ενδιαφέροντα.
Αν λοιπόν σε ενδιαφέρουν τα παραπάνω και έχεις όρεξη για…νέες παραστάσεις, συμπλήρωσε την φόρμα!

20 Μαρ 2022

Speaker